© 2008 GPE AVUKATLIK BÜROSU.
Her Hakkı Saklıdır...

Türkçe İngilizce

     

GPE Avukatlık Bürosu Av. Gülperi Eldeniz tarafından 2007 yılında Ankara'da kurulmuştur. Yerli ve yabancı gerçek kişi/tüzel kişi müvekkillere yönelik olarak hem önleyici Hukuk hizmeti vermekteyiz hem Yargıya İntikal eden olaylarda dava takipçiliği yapmaktayız. Müvekkil memnuniyetini hedefleyerek, bu anlamda Net, Hızlı, Disiplinli ve Sonuç odaklı hizmet vermekteyiz. Karşılıklı insan ilişkilerinde güven unsurunun önemini bilen çalışma anlayışımız ile de dürüst ve etik hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.Geniş Müvekkil Portföyümüz içerisinde ABD ve İngiltere Büyük Elçilikleri de yeralmaktadır.
     

         Av. Gülperi ELDENİZ

    Kurucumuz Eldeniz, İçel Anadolu Lisesi'nden mezun olmasının akabinde Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne kayıt yaptırmıştır. Fakültedeki Öğrencilik yıllarında özellikle Ticaret Hukuku Alanında yoğunlaşan çeşitli Avukatlık Bürolarında çalışıp tecrübe kazanma fırsatı bulmuştur. Edindiği tecrübeler ile bugün kendi Avukatlık Bürosunda Ankara Barosu'na kayıtlı olarak serbest Avukatlık mesleğini icra etmesinin yanı sıra halen Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Medeni Hukuk alanında Doktora çalışmalarına devam etmektedir.

     Özel hukuk alanında uzmanlaşmayı hedefleyen Eldeniz, bu alanda çeşitli akademik çalışmalar yapmakta, makaleler yazmakta ve tebliğler sunmaktadır. Yüksek lisans tezi olarak yazdığı "Ses ve Koku Markaları" adlı eserini Ankara Üniversitesi Fikri ve Sınai Haklar Araştırma ve Uygulama Merkezi'nde her sene düzenlenen eğitim programında kursiyerlere sunmaktadır.Eldeniz, çok iyi derecede İngilizce ve iyi seviyede Almanca dillerini bilmektedir.